سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از ارسال پرونده شکایت از اظهارات مشایی به نهادهای نظارتی همچون وزارت اطلاعات و سازمان بازرسی کل کشور خبر داد.
"مصطفی افضلی‌فرد" نماینده اردبیل، نمین و نیر در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران گفت: پرونده‌ای در خصوص اظهارات مشایی در مورد انبیا(ع)، مکتب ایرانی، حضرت مسیح (ع)، مدیریت داوود نبی(ع)  و رژیم صهیونیستی در کمیسیون اصل 90 تشكیل و مورد بررسی قرار گرفت كه این پرونده برای رسیدگی به مبادی ذی‌ربط ارسال شد.

وی در ادامه بیان كرد: این پرونده با شکایت اشخاص حقیقی و حقوقی تنظیم شده كه تعدادی از نمایندگان مجلس هفتم و هشتم نیز در میان شاكیان حضور دارند.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس در پاسخ به این سوال که نتیجه نهایی رسیدگی به پرونده شكایت از مشایی به چه دستگاهی ارسال می‌شود، بیان كرد: پرونده‌های کمیسیون اصل نود مجلس عمدتا به نهادهای نظارتی همچون وزارت اطلاعات و سازمان بازرسی کل کشور فرستاده می‌شود و پرونده شکایت از مشایی نیز به این نهادها ارجاع شده است.

وی در پایان در مورد علت تشكیل این پرونده اظهار داشت: این پرونده درمورد اظهارات خاصی نیست، در مورد همان حرف‌هایی است كه مشایی در محافل و مجامع عمومی و در بین مردم بیان كرده است.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 5 تیر 1392   | توسط: رضا منصوری   | طبقه بندی: سیاسی،    | نظرات()   بازدید ها:بازدید